Komanda

3DMAX

LLWLLLWWLW
#21VRS vieta
51–48Serijų balansas
52%Laimėtų serijų dalis
337Laimėti clutch'ai

Sudėtis

ŽaidėjasŽemėlapiaiK/DADR
Graviti2250.9370.5
Lucky2241.0476.2
Maka2221.1273.9
misutaaa641.0376.8
Kursy200.9472.6

Map poolŽemėlapiai, žaisti bent 3 kartus

dust250% · 44
inferno56% · 39
nuke56% · 39
ancient45% · 38
anubis61% · 23
overpass54% · 13
vertigo67% · 9
cache40% · 5
train20% · 5

Balansas pagal laikotarpį

Visas laikas51–4852%
Paskutiniai 3 mėnesiai1–517%
Paskutiniai 6 mėnesiai3–538%
Paskutiniai 12 mėnesių17–2046%

Geriausi žaidėjai, paskutiniai 12 mėnesių

ŽaidėjasŽemėlapiaiReitingasADRKAST
misutaaa641.0376.874%
Lucky841.0076.774%
Maka840.9871.873%
bodyy200.9875.871%
Graviti840.9370.272%
Kursy200.9372.673%
Ex3rcice640.9273.571%

Buvę žaidėjai

ŽaidėjasŽemėlapiaiLaikotarpis
Ex3rcice1952024-04 – 2026-04
bodyy662025-06 – 2026-02
Nivera32025-09 – 2025-09
bL4SEZ42025-09 – 2025-09
eSx-42025-09 – 2025-09
Ximaa42025-09 – 2025-09
Myzunic [D] ✧42025-09 – 2025-09
Nico42025-09 – 2025-09
Djoko852024-04 – 2025-01

Tarpusavio mačai

Pasirinkimai, draudimai ir pusės pagal žemėlapį

ŽemėlapisPasirinkimaiDraudimaiCT raundų pergalėsT raundų pergalėsLaimėti pistoletų raundai
Dust216949%49%56%
Ancient52344%51%53%
Nuke131461%44%52%
Inferno201049%53%50%
Anubis131149%53%65%
Overpass11856%41%50%
Vertigo41451%54%50%
Cache5155%47%50%
Train21044%38%40%
Mirage09025%0%0%

Laimėtų raundų dalis pagal pirkimą

3%Eco · 282
37%Priverstinis pirkimas · 791
57%Pilnas pirkimas · 3017

Pirkimo tipas = komandos ekipuotės vertė raundo pradžioje: eco iki $5,000, priverstinis pirkimas $5,000–19,999, pilnas pirkimas $20,000 ir daugiau. Pistoletų raundai ir pratęsimai neskaičiuojami.

Artimiausios

Artimiausių rungtynių nėra.

Naujausi rezultatai

Turnyrai

Komandos informacija: Liquipedia (CC-BY-SA)