Turnyras

ESL Pro League Season 23 2026

2026-03-01 – 2026-03-15 · Rungtynės: 73 · komandos: 24

73Rezultatai
0Artimiausios
24Komandos
1Etapai

Vietos

Turnyro žemėlapiai

ŽemėlapisSužaisti žemėlapiaiPasirinkimaiDraudimaiCT raundų pergalės
Dust250481452%
Mirage30362655%
Ancient23263650%
Inferno22263654%
Nuke21214159%
Overpass19204253%
Anubis11115146%

Etapai

ESL Pro League Season 23 Rungtynės: 73

10:30Baigta
Bo3
PV
SemperFi Esports
ESL Pro League Season 23
20
10:30Baigta
Bo3
HEROIC
NRG
ESL Pro League Season 23
20
13:00Baigta
Bo3
Astralis
Monte
ESL Pro League Season 23
21
13:10Baigta
Bo3
G2 Esports
Gaimin Gladiators
ESL Pro League Season 23
20
15:45Baigta
Bo3
Ninjas in Pyjamas
LGCY
ESL Pro League Season 23
12
15:50Baigta
Bo3
FUT Esports
M80
ESL Pro League Season 23
21
18:50Baigta
Bo3
3DMAX
paiN
ESL Pro League Season 23
12
19:40Baigta
Bo3
Liquid
Passion UA
ESL Pro League Season 23
02
10:35Baigta
Bo3
NRG
Monte
ESL Pro League Season 23
02
10:35Baigta
Bo3
Astralis
HEROIC
ESL Pro League Season 23
20
13:05Baigta
Bo3
3DMAX
SemperFi Esports
ESL Pro League Season 23
20
13:33Baigta
Bo3
PV
paiN
ESL Pro League Season 23
20
15:30Baigta
Bo3
M80
Ninjas in Pyjamas
ESL Pro League Season 23
21
18:47Baigta
Bo3
Liquid
Gaimin Gladiators
ESL Pro League Season 23
12
19:50Baigta
Bo3
G2 Esports
LGCY
ESL Pro League Season 23
10
21:25Baigta
Bo3
LGCY
G2 Esports
ESL Pro League Season 23
20
10:30Baigta
Bo3
HEROIC
Monte
ESL Pro League Season 23
02
10:30Baigta
Bo3
FUT Esports
Astralis
ESL Pro League Season 23
20
13:00Baigta
Bo3
PV
LGCY
ESL Pro League Season 23
02
13:50Baigta
Bo3
Liquid
SemperFi Esports
ESL Pro League Season 23
21
13:55Baigta
Bo3
paiN
Passion UA
ESL Pro League Season 23
21
15:30Baigta
Bo3
3DMAX
Gaimin Gladiators
ESL Pro League Season 23
20
18:00Baigta
Bo3
G2 Esports
M80
ESL Pro League Season 23
21
20:40Baigta
Bo3
Ninjas in Pyjamas
NRG
ESL Pro League Season 23
21
12:30Baigta
Bo3
3DMAX
Astralis
ESL Pro League Season 23
02
12:30Baigta
Bo3
PV
Monte
ESL Pro League Season 23
12
16:35Baigta
Bo3
Ninjas in Pyjamas
Gaimin Gladiators
ESL Pro League Season 23
20
16:45Baigta
Bo3
HEROIC
Passion UA
ESL Pro League Season 23
20
17:30Baigta
Bo3
G2 Esports
paiN
ESL Pro League Season 23
02
18:50Baigta
Bo3
Liquid
M80
ESL Pro League Season 23
21
12:30Baigta
Bo3
PV
HEROIC
ESL Pro League Season 23
02
15:00Baigta
Bo3
G2 Esports
Ninjas in Pyjamas
ESL Pro League Season 23
20
17:45Baigta
Bo3
3DMAX
Liquid
ESL Pro League Season 23
20
10:30Baigta
Bo3
FUT Esports
Astralis
ESL Pro League Season 23
02
10:30Baigta
Bo3
Natus Vincere
Monte
ESL Pro League Season 23
21
12:55Baigta
Bo3
Aurora Gaming
LGCY
ESL Pro League Season 23
21
13:40Baigta
Bo3
Team Spirit
3DMAX
ESL Pro League Season 23
20
16:00Baigta
Bo3
G2 Esports
FaZe Clan
ESL Pro League Season 23
20
18:05Baigta
Bo3
MOUZ
HEROIC
ESL Pro League Season 23
21
18:05Baigta
Bo3
MNGLZ
paiN
ESL Pro League Season 23
20
21:15Baigta
Bo3
FURIA
B8
ESL Pro League Season 23
12
10:30Baigta
Bo3
FaZe Clan
paiN
ESL Pro League Season 23
12
10:30Baigta
Bo3
MNGLZ
Aurora Gaming
ESL Pro League Season 23
20
13:00Baigta
Bo3
Natus Vincere
G2 Esports
ESL Pro League Season 23
12
14:15Baigta
Bo3
LGCY
Monte
ESL Pro League Season 23
20
16:15Baigta
Bo3
FUT Esports
HEROIC
ESL Pro League Season 23
21
16:15Baigta
Bo3
MOUZ
Astralis
ESL Pro League Season 23
21
19:00Baigta
Bo3
3DMAX
FURIA
ESL Pro League Season 23
20
19:20Baigta
Bo3
Team Spirit
B8
ESL Pro League Season 23
21
10:30Baigta
Bo3
paiN
Aurora Gaming
ESL Pro League Season 23
02
10:30Baigta
Bo3
FaZe Clan
Monte
ESL Pro League Season 23
10
13:00Baigta
Bo3
FUT Esports
3DMAX
ESL Pro League Season 23
02
14:00Baigta
Bo3
Natus Vincere
B8
ESL Pro League Season 23
20
15:30Baigta
Bo3
LGCY
Astralis
ESL Pro League Season 23
20
16:35Baigta
Bo3
MOUZ
MNGLZ
ESL Pro League Season 23
20
18:00Baigta
Bo3
FURIA
HEROIC
ESL Pro League Season 23
21
18:30Baigta
Bo3
Team Spirit
G2 Esports
ESL Pro League Season 23
20
12:30Baigta
Bo3
FUT Esports
B8
ESL Pro League Season 23
20
12:30Baigta
Bo3
MNGLZ
3DMAX
ESL Pro League Season 23
21
15:00Baigta
Bo3
Natus Vincere
LGCY
ESL Pro League Season 23
02
15:42Baigta
Bo3
Astralis
FaZe Clan
ESL Pro League Season 23
21
19:10Baigta
Bo3
G2 Esports
Aurora Gaming
ESL Pro League Season 23
02
12:45Baigta
Bo3
Natus Vincere
3DMAX
ESL Pro League Season 23
21
15:50Baigta
Bo3
G2 Esports
FUT Esports
ESL Pro League Season 23
12
19:00Baigta
Bo3
FURIA
Astralis
ESL Pro League Season 23
12
09:00Baigta
Bo3
MNGLZ
Natus Vincere
ESL Pro League Season 23
02
12:15Baigta
Bo3
LGCY
Aurora Gaming
ESL Pro League Season 23
12
16:00Baigta
Bo3
MOUZ
FUT Esports
ESL Pro League Season 23
12
20:15Baigta
Bo3
Astralis
Team Spirit
ESL Pro League Season 23
20
14:45Baigta
Bo3
Natus Vincere
FUT Esports
ESL Pro League Season 23
21
18:20Baigta
Bo3
Astralis
Aurora Gaming
ESL Pro League Season 23
12
12:30Baigta
Bo3
Astralis
FUT Esports
ESL Pro League Season 23
21
16:00Baigta
Bo5
Aurora Gaming
Natus Vincere
ESL Pro League Season 23
13

Komandos

KomandaSerijų balansas
Astralis8–4
LGCY6–2
Natus Vincere6–2
FUT Esports6–4
Aurora Gaming5–2
3DMAX5–5
G2 Esports5–5
paiN4–3
MOUZ3–1
Team Spirit3–1
MNGLZ3–2
Monte3–3
HEROIC3–5
Liquid2–3
Ninjas in Pyjamas2–3
PV2–3
Passion UA1–2
B81–3
FURIA1–3
Gaimin Gladiators1–3
M801–3
FaZe Clan0–3
NRG0–3
SemperFi Esports0–3

Statistikos lyderiai

ŽaidėjasŽemėlapiaiReitingasADR
Spinx MOUZ111.3187.3
Jimpphat MOUZ111.2185.3
SunPayus G2 Esports221.1972.6
sh1ro Team Spirit91.1972.8
makazze Natus Vincere221.1791.9
donk Team Spirit91.1690.0
Wicadia Aurora Gaming191.1582.4
dumau LGCY181.1587.7
misutaaa 3DMAX231.1386.4
w0nderful Natus Vincere221.1371.6

ADR ir KAST apskaičiuojame patys iš raundų duomenų. Reitingą apskaičiuojame patys iš raundų duomenų (1.0 formulė).