Komanda

UNO MILLE

LLWLWLW
#186VRS vieta
25–26Serijų balansas
49%Laimėtų serijų dalis
198Laimėti clutch'ai

Sudėtis

ŽaidėjasŽemėlapiaiK/DADR
rem1x1401.0463.4
ALLE560.9978.3
drg451.0577.6
pazini20.7757.4
ruan pablo20.8387.8

Map poolŽemėlapiai, žaisti bent 3 kartus

dust246% · 28
nuke63% · 19
anubis53% · 15
mirage47% · 15
ancient43% · 14
inferno50% · 14
overpass50% · 6
train67% · 3

Balansas pagal laikotarpį

Visas laikas25–2649%
Paskutiniai 3 mėnesiai1–233%
Paskutiniai 6 mėnesiai9–853%
Paskutiniai 12 mėnesių17–1849%

Geriausi žaidėjai, paskutiniai 12 mėnesių

ŽaidėjasŽemėlapiaiReitingasADRKAST
Ltz521.1583.675%
drg411.0277.472%
ALLE500.9677.976%
CloN7390.9670.469%
rem1x800.9561.671%
cLd780.9369.271%
pancc260.9173.467%
brokeN300.8062.970%

Buvę žaidėjai

ŽaidėjasŽemėlapiaiLaikotarpis
pancc262026-06 – 2026-08
cLd782026-02 – 2026-08
Ltz522026-02 – 2026-05
CloN7392026-02 – 2026-04
brokeN302026-02 – 2026-04
bnc332025-01 – 2025-03
zmb362025-01 – 2025-03
Leomonster252025-02 – 2025-03
⑲ ✓ ★ Realz1n362025-01 – 2025-03
r4ul32025-02 – 2025-02
cerolzin112025-01 – 2025-01

Tarpusavio mačai

Pasirinkimai, draudimai ir pusės pagal žemėlapį

ŽemėlapisPasirinkimaiDraudimaiCT raundų pergalėsT raundų pergalėsLaimėti pistoletų raundai
Dust217854%43%52%
Nuke41661%49%61%
Anubis101141%61%47%
Mirage32051%41%53%
Ancient33452%45%64%
Inferno91354%43%46%
Overpass4245%48%42%
Train1155%52%50%
Cache2135%38%50%

Laimėtų raundų dalis pagal pirkimą

1%Eco · 150
34%Priverstinis pirkimas · 445
58%Pilnas pirkimas · 1585

Pirkimo tipas = komandos ekipuotės vertė raundo pradžioje: eco iki $5,000, priverstinis pirkimas $5,000–19,999, pilnas pirkimas $20,000 ir daugiau. Pistoletų raundai ir pratęsimai neskaičiuojami.

Artimiausios

Artimiausių rungtynių nėra.

Naujausi rezultatai

Turnyrai

Komandos informacija: Liquipedia (CC-BY-SA)