Turnyras

CCT 2026 South America Series 2

2026-05-12 – 2026-05-24 · Rungtynės: 48 · komandos: 25

48Rezultatai
0Artimiausios
25Komandos
2Etapai

Vietos

Turnyro žemėlapiai

ŽemėlapisSužaisti žemėlapiaiPasirinkimaiDraudimaiCT raundų pergalės
Dust223261454%
Mirage18241659%
Nuke17192151%
Ancient12152547%
Inferno9162449%
Overpass7122855%
Anubis693143%

Etapai

Playoffs Rungtynės: 15

Group Stage Rungtynės: 33

13:00Baigta
Bo3
Procyon
GUARA
CCT 2026 South America Series 2 (Group Stage)
20
16:00Baigta
Bo3
EX-KRU
ALKA
CCT 2026 South America Series 2 (Group Stage)
02
19:00Baigta
Bo3
Bestia Academy
Mansão Maromba
CCT 2026 South America Series 2 (Group Stage)
20
22:00Baigta
Bo3
R2
Blitzkrieg
CCT 2026 South America Series 2 (Group Stage)
20
13:00Baigta
Bo3
METANOIA WOLVES
VEXA eSports
CCT 2026 South America Series 2 (Group Stage)
02
16:00Baigta
Bo3
Vasco
Red Feet
CCT 2026 South America Series 2 (Group Stage)
12
19:00Techn. pralaimėjimas
Bo3
Crashers Esports
MIBR Academy
CCT 2026 South America Series 2 (Group Stage)
02
22:00Techn. pralaimėjimas
Bo3
PaiN Gaming Academy
Players
CCT 2026 South America Series 2 (Group Stage)
20
13:00Baigta
Bo3
EX-KRU
Blitzkrieg
CCT 2026 South America Series 2 (Group Stage)
20
16:00Baigta
Bo3
GUARA
METANOIA WOLVES
CCT 2026 South America Series 2 (Group Stage)
02
19:00Techn. pralaimėjimas
Bo3
Vasco
Players
CCT 2026 South America Series 2 (Group Stage)
20
22:00Techn. pralaimėjimas
Bo3
Mansão Maromba
Crashers Esports
CCT 2026 South America Series 2 (Group Stage)
20
13:00Baigta
Bo3
PaiN Gaming Academy
ALKA
CCT 2026 South America Series 2 (Group Stage)
02
16:00Baigta
Bo3
R2
Procyon
CCT 2026 South America Series 2 (Group Stage)
02
19:00Baigta
Bo3
VEXA eSports
Bestia Academy
CCT 2026 South America Series 2 (Group Stage)
12
22:00Baigta
Bo3
MIBR Academy
Red Feet
CCT 2026 South America Series 2 (Group Stage)
20
13:00Techn. pralaimėjimas
Bo3
Crashers Esports
Blitzkrieg
CCT 2026 South America Series 2 (Group Stage)
02
16:00Techn. pralaimėjimas
Bo3
Players
GUARA
CCT 2026 South America Series 2 (Group Stage)
02
19:00Baigta
Bo3
VEXA eSports
PaiN Gaming Academy
CCT 2026 South America Series 2 (Group Stage)
12
22:00Baigta
Bo3
EX-KRU
Red Feet
CCT 2026 South America Series 2 (Group Stage)
20
13:00Baigta
Bo3
R2
Mansão Maromba
CCT 2026 South America Series 2 (Group Stage)
20
16:00Techn. pralaimėjimas
Bo3
Vasco
METANOIA WOLVES
CCT 2026 South America Series 2 (Group Stage)
02
19:00Baigta
Bo3
ALKA
MIBR Academy
CCT 2026 South America Series 2 (Group Stage)
20
22:00Baigta
Bo3
Procyon
Bestia Academy
CCT 2026 South America Series 2 (Group Stage)
02
16:00Techn. pralaimėjimas
Bo3
GUARA
Vasco
CCT 2026 South America Series 2 (Group Stage)
20
19:00Baigta
Bo3
VEXA eSports
Blitzkrieg
CCT 2026 South America Series 2 (Group Stage)
20
22:00Baigta
Bo3
Mansão Maromba
Red Feet
CCT 2026 South America Series 2 (Group Stage)
12
16:00Baigta
Bo3
R2
METANOIA WOLVES
CCT 2026 South America Series 2 (Group Stage)
12
19:00Baigta
Bo3
EX-KRU
PaiN Gaming Academy
CCT 2026 South America Series 2 (Group Stage)
12
22:00Baigta
Bo3
MIBR Academy
Procyon
CCT 2026 South America Series 2 (Group Stage)
12
16:00Baigta
Bo3
MIBR Academy
R2
CCT 2026 South America Series 2 (Group Stage)
20
19:00Baigta
Bo3
EX-KRU
GUARA
CCT 2026 South America Series 2 (Group Stage)
20
22:00Baigta
Bo3
VEXA eSports
Red Feet
CCT 2026 South America Series 2 (Group Stage)
21

Komandos

Statistikos lyderiai

ŽaidėjasŽemėlapiaiReitingasADR
hardzao Fake do Biru31.2784.6
lash Keyd Stars71.2581.2
Ltz UNO MILLE51.2479.5
neozix VEXA eSports151.2388.8
lenci Procyon101.2386.1
KAISER Bounty Hunters Esports91.2378.1
bnc ALKA81.2388.0
Jotag3 Bestia Academy91.2280.2
r3kt Yawara Esports41.2183.7
rzk EX-KRU141.2097.3

ADR ir KAST apskaičiuojame patys iš raundų duomenų. Reitingą apskaičiuojame patys iš raundų duomenų (1.0 formulė).