Turnyras

CCT 2026 Challengers Europe Series 6

2026-09-05 – 2026-09-13 · Rungtynės: 30 · komandos: 17

30Rezultatai
0Artimiausios
17Komandos
1Etapai

Vietos

Turnyro žemėlapiai

ŽemėlapisSužaisti žemėlapiaiPasirinkimaiDraudimaiCT raundų pergalės
Dust21718854%
Cache14151157%
Nuke9101659%
Ancient881853%
Anubis7141250%
Mirage6101644%
Inferno232356%

Etapai

Main Event Rungtynės: 30

11:00Baigta
Bo3
Bushido Wildcats
Team Spirit Academy
CCT 2026 Challengers Europe Series 6 (Main Event)
20
11:15Techn. pralaimėjimas
Bo3
ex-Zero Tenacity
MORROW
CCT 2026 Challengers Europe Series 6 (Main Event)
02
13:45Baigta
Bo3
Inner Circle AC
Privateer Gaming
CCT 2026 Challengers Europe Series 6 (Main Event)
21
13:45Techn. pralaimėjimas
Bo3
Entropy
Phantom Academy
CCT 2026 Challengers Europe Series 6 (Main Event)
02
11:00Baigta
Bo3
yologang420
Natus Vincere Junior
CCT 2026 Challengers Europe Series 6 (Main Event)
02
11:00Baigta
Bo3
SAW Youngsters
Misa
CCT 2026 Challengers Europe Series 6 (Main Event)
12
13:55Baigta
Bo3
Noir Verse
Fire Flux Esports
CCT 2026 Challengers Europe Series 6 (Main Event)
21
13:55Baigta
Bo3
Strael Bora
megoshort
CCT 2026 Challengers Europe Series 6 (Main Event)
12
11:00Baigta
Bo3
Team Spirit Academy
yologang420
CCT 2026 Challengers Europe Series 6 (Main Event)
21
11:00Baigta
Bo3
Strael Bora
Fire Flux Esports
CCT 2026 Challengers Europe Series 6 (Main Event)
02
13:45Baigta
Bo3
megoshort
Noir Verse
CCT 2026 Challengers Europe Series 6 (Main Event)
20
14:10Baigta
Bo3
MORROW
Inner Circle AC
CCT 2026 Challengers Europe Series 6 (Main Event)
21
11:00Techn. pralaimėjimas
Bo3
ex-Zero Tenacity
Privateer Gaming
CCT 2026 Challengers Europe Series 6 (Main Event)
20
11:00Baigta
Bo3
Entropy
SAW Youngsters
CCT 2026 Challengers Europe Series 6 (Main Event)
12
14:00Baigta
Bo3
Bushido Wildcats
Natus Vincere Junior
CCT 2026 Challengers Europe Series 6 (Main Event)
20
14:15Baigta
Bo3
Phantom Academy
Misa
CCT 2026 Challengers Europe Series 6 (Main Event)
02
11:00Baigta
Bo3
SAW Youngsters
Inner Circle Academy
CCT 2026 Challengers Europe Series 6 (Main Event)
02
11:00Baigta
Bo3
Team Spirit Academy
Noir Verse
CCT 2026 Challengers Europe Series 6 (Main Event)
12
14:00Baigta
Bo3
Fire Flux Esports
Natus Vincere Junior
CCT 2026 Challengers Europe Series 6 (Main Event)
21
14:00Baigta
Bo3
ex-Zero Tenacity
Phantom Academy
CCT 2026 Challengers Europe Series 6 (Main Event)
20
11:00Baigta
Bo3
Inner Circle Academy
Fire Flux Esports
CCT 2026 Challengers Europe Series 6 (Main Event)
21
11:00Baigta
Bo3
Noir Verse
ex-Zero Tenacity
CCT 2026 Challengers Europe Series 6 (Main Event)
12
13:45Baigta
Bo3
Bushido Wildcats
MORROW
CCT 2026 Challengers Europe Series 6 (Main Event)
20
14:00Baigta
Bo3
Misa
megoshort
CCT 2026 Challengers Europe Series 6 (Main Event)
21
11:00Baigta
Bo3
megoshort
Inner Circle Academy
CCT 2026 Challengers Europe Series 6 (Main Event)
20
13:45Techn. pralaimėjimas
Bo3
MORROW
ex-Zero Tenacity
CCT 2026 Challengers Europe Series 6 (Main Event)
20
11:00Baigta
Bo3
Bushido Wildcats
Misa
CCT 2026 Challengers Europe Series 6 (Main Event)
02
13:45Baigta
Bo3
MORROW
megoshort
CCT 2026 Challengers Europe Series 6 (Main Event)
12
11:00Baigta
Bo3
Bushido Wildcats
megoshort
CCT 2026 Challengers Europe Series 6 (Main Event)
20
13:45Baigta
Bo3
Misa
Bushido Wildcats
CCT 2026 Challengers Europe Series 6 (Main Event)
21

Komandos

Statistikos lyderiai

ŽaidėjasŽemėlapiaiReitingasADR
Darendeli Bushido Wildcats131.2391.7
Vej Bushido Wildcats131.2084.0
cyber Misa131.1885.5
VLDN ex-Zero Tenacity51.1782.2
jayzaR megoshort141.1678.7
yoki Natus Vincere Junior61.1679.9
brutmonster ex-Zero Tenacity51.1675.0
L1seYoung Inner Circle Academy131.1588.6
MahaR Natus Vincere Junior61.1581.0
Flierax Inner Circle Academy131.1482.6

ADR ir KAST apskaičiuojame patys iš raundų duomenų. Reitingą apskaičiuojame patys iš raundų duomenų (1.0 formulė).