Komanda

Bushido Wildcats

LLLLWWWL
#114VRS vieta
944Forma
53–52Serijų balansas
50%Laimėtų serijų dalis
425Laimėti clutch'ai

Sudėtis

ŽaidėjasŽemėlapiaiK/DADR
cadnyx2811.0679.4
Vej2811.2281.0
Darendeli2791.0382.1
Cacan1770.9366.1
Muk0s1660.8970.5

Map poolŽemėlapiai, žaisti bent 3 kartus

dust262% · 73
mirage60% · 57
nuke46% · 41
inferno50% · 36
anubis42% · 24
cache56% · 16
train22% · 9
overpass50% · 8

Balansas pagal laikotarpį

Visas laikas53–5250%
Paskutiniai 3 mėnesiai32–2457%
Paskutiniai 6 mėnesiai39–2957%
Paskutiniai 12 mėnesių45–4152%

Geriausi žaidėjai, paskutiniai 12 mėnesių

ŽaidėjasŽemėlapiaiReitingasADRKAST
Vej2151.1480.973%
Darendeli2131.0480.972%
cadnyx2151.0378.474%
eNs480.9270.072%
scolleN450.9269.070%
Cacan1670.9166.171%
Muk0s1560.8870.170%
-yT50.4737.656%

Buvę žaidėjai

ŽaidėjasŽemėlapiaiLaikotarpis
duggy32026-09 – 2026-09
-yT52026-09 – 2026-09
ekg32026-08 – 2026-08
eNs482025-11 – 2026-03
Maiko252025-08 – 2026-03
scolleN452025-11 – 2026-03
berkaNbey202025-07 – 2025-09
Cizzx382025-05 – 2025-08
RIM3142025-05 – 2025-07

Tarpusavio mačai

Pasirinkimai, draudimai ir pusės pagal žemėlapį

ŽemėlapisPasirinkimaiDraudimaiCT raundų pergalėsT raundų pergalėsLaimėti pistoletų raundai
Dust254153%56%53%
Mirage25857%49%51%
Nuke51551%48%54%
Inferno53056%48%44%
Anubis42046%53%52%
Cache61249%51%56%
Train4448%41%44%
Overpass12256%42%31%
Ancient099–––

Laimėtų raundų dalis pagal pirkimą

6%Eco · 346
40%Priverstinis pirkimas · 964
60%Pilnas pirkimas · 3608

Pirkimo tipas = komandos ekipuotės vertė raundo pradžioje: eco iki $5,000, priverstinis pirkimas $5,000–19,999, pilnas pirkimas $20,000 ir daugiau. Pistoletų raundai ir pratęsimai neskaičiuojami.

Artimiausios

Artimiausių rungtynių nėra.

Naujausi rezultatai

Turnyrai

Komandos informacija: Liquipedia (CC-BY-SA)