Komanda

Passion UA

LLLLLLWWLW
#223VRS vieta
94–67Serijų balansas
58%Laimėtų serijų dalis
624Laimėti clutch'ai

Sudėtis

ŽaidėjasŽemėlapiaiK/DADR
Kvem1541.0885.6
JT450.8572.8
nicx450.8462.6
try161.0371.3
sdy50.7670.8

Map poolŽemėlapiai, žaisti bent 3 kartus

mirage52% · 94
ancient61% · 72
anubis69% · 64
inferno38% · 47
dust251% · 43
vertigo70% · 33
overpass59% · 22
nuke33% · 12
train22% · 9

Balansas pagal laikotarpį

Visas laikas94–6758%
Paskutiniai 3 mėnesiai0–0–
Paskutiniai 6 mėnesiai0–20%
Paskutiniai 12 mėnesių7–1237%

Geriausi žaidėjai, paskutiniai 12 mėnesių

ŽaidėjasŽemėlapiaiReitingasADRKAST
Grim291.1184.276%
Hallzerk291.0669.173%
Kvem451.0484.072%
Senzu71.0090.470%
try160.9771.373%
JT450.8772.870%
nicx450.8562.670%
sdy50.8270.866%

Buvę žaidėjai

ŽaidėjasŽemėlapiaiLaikotarpis
FaNg42026-04 – 2026-04
Senzu72026-03 – 2026-03
Hallzerk292025-11 – 2026-02
Grim292025-11 – 2026-02
DemQQ822025-04 – 2025-08
Woro2k822025-04 – 2025-08
jackasmo3512023-10 – 2025-08
topa1062025-01 – 2025-08
zeRRoFIX2692023-10 – 2025-03
s-chilla2502023-10 – 2025-03
jambo2642023-10 – 2025-03
fear2292024-03 – 2024-12
fear62024-03 – 2024-03
marat2k102023-10 – 2024-01

Tarpusavio mačai

Pasirinkimai, draudimai ir pusės pagal žemėlapį

ŽemėlapisPasirinkimaiDraudimaiCT raundų pergalėsT raundų pergalėsLaimėti pistoletų raundai
Mirage391555%48%44%
Ancient294451%56%52%
Anubis311651%59%46%
Inferno43942%50%40%
Dust2143450%50%53%
Vertigo251557%55%58%
Overpass121559%45%55%
Nuke213150%40%46%
Train21351%38%50%

Laimėtų raundų dalis pagal pirkimą

14%Eco · 567
39%Priverstinis pirkimas · 1448
60%Pilnas pirkimas · 5451

Pirkimo tipas = komandos ekipuotės vertė raundo pradžioje: eco iki $5,000, priverstinis pirkimas $5,000–19,999, pilnas pirkimas $20,000 ir daugiau. Pistoletų raundai ir pratęsimai neskaičiuojami.

Artimiausios

Artimiausių rungtynių nėra.

Naujausi rezultatai

Turnyrai

Komandos informacija: Liquipedia (CC-BY-SA)