Komanda

GamerLegion

LLLLLWLWW
#27VRS vieta
53–44Serijų balansas
55%Laimėtų serijų dalis
342Laimėti clutch'ai

Sudėtis

ŽaidėjasŽemėlapiaiK/DADR
REZ1181.0579.6
Snax1090.8871.7
FL4MUS1011.0281.5
hypex931.1166.8
maden30.7265.8

Map poolŽemėlapiai, žaisti bent 3 kartus

mirage45% · 44
nuke47% · 38
ancient65% · 37
inferno59% · 27
anubis45% · 20
dust224% · 17
overpass73% · 15
vertigo57% · 14

Balansas pagal laikotarpį

Visas laikas53–4455%
Paskutiniai 3 mėnesiai0–10%
Paskutiniai 6 mėnesiai10–1050%
Paskutiniai 12 mėnesių20–1656%

Geriausi žaidėjai, paskutiniai 12 mėnesių

ŽaidėjasŽemėlapiaiReitingasADRKAST
FL4MUS51.0677.770%
REZ751.0480.174%
hypex751.0366.275%
PR701.0379.773%
Tauson720.9971.972%
Snax750.8670.268%

Buvę žaidėjai

ŽaidėjasŽemėlapiaiLaikotarpis
Tauson1542024-09 – 2026-07
PR1052025-02 – 2026-06
ztr1092024-08 – 2025-10
Kursy132025-07 – 2025-08
sl3nd1052024-04 – 2025-04
volt1052023-11 – 2024-12
aNdu512024-04 – 2024-09
isak142023-11 – 2024-04
Keoz72023-11 – 2023-12
acoR72023-11 – 2023-12

Tarpusavio mačai

Pasirinkimai, draudimai ir pusės pagal žemėlapį

ŽemėlapisPasirinkimaiDraudimaiCT raundų pergalėsT raundų pergalėsLaimėti pistoletų raundai
Mirage241450%47%49%
Ancient121551%53%46%
Nuke71953%45%43%
Inferno122952%49%44%
Anubis83450%48%60%
Dust205147%41%38%
Overpass71054%51%40%
Vertigo71049%55%57%
Train0750%50%75%
Cache0180%75%50%

Laimėtų raundų dalis pagal pirkimą

9%Eco · 314
36%Priverstinis pirkimas · 836
58%Pilnas pirkimas · 2925

Pirkimo tipas = komandos ekipuotės vertė raundo pradžioje: eco iki $5,000, priverstinis pirkimas $5,000–19,999, pilnas pirkimas $20,000 ir daugiau. Pistoletų raundai ir pratęsimai neskaičiuojami.

Artimiausios

Artimiausių rungtynių nėra.

Naujausi rezultatai

Turnyrai

Komandos informacija: Liquipedia (CC-BY-SA)