Komanda

Betclic Apogee Esports

LLWWWWLLWW
–VRS vieta
40–42Serijų balansas
49%Laimėtų serijų dalis
305Laimėti clutch'ai

Sudėtis

ŽaidėjasŽemėlapiaiK/DADR
Prism1980.8974.1
Demho1440.9972.7
Dr3nquu201.0373.6
eskyy201.0573.3
hades201.1366.5

Map poolŽemėlapiai, žaisti bent 3 kartus

ancient52% · 44
anubis49% · 37
nuke59% · 32
mirage39% · 28
dust248% · 21
vertigo67% · 15
train56% · 9
overpass0% · 5

Balansas pagal laikotarpį

Visas laikas40–4249%
Paskutiniai 3 mėnesiai0–0–
Paskutiniai 6 mėnesiai0–0–
Paskutiniai 12 mėnesių7–464%

Geriausi žaidėjai, paskutiniai 12 mėnesių

ŽaidėjasŽemėlapiaiReitingasADRKAST
Demho201.0879.772%
hades201.0466.571%
eskyy201.0373.372%
Dr3nquu201.0273.672%
Prism200.9170.470%

Buvę žaidėjai

ŽaidėjasŽemėlapiaiLaikotarpis
DychaAa102025-07 – 2025-10
Melavi32025-10 – 2025-10
wafe1ek32025-10 – 2025-10
AdrieN62025-09 – 2025-09
hypex1162024-11 – 2025-09
Bogdan42024-09 – 2025-09
wizzhehe32025-09 – 2025-09
jcobbb1102024-11 – 2025-07
hfah1032024-11 – 2025-06
POLO512024-08 – 2024-10
Qlocuu512024-08 – 2024-10
swiz522024-08 – 2024-10
Virtuoso522024-08 – 2024-10

Tarpusavio mačai

Pasirinkimai, draudimai ir pusės pagal žemėlapį

ŽemėlapisPasirinkimaiDraudimaiCT raundų pergalėsT raundų pergalėsLaimėti pistoletų raundai
Ancient181252%48%44%
Anubis121242%58%47%
Nuke181251%55%56%
Mirage51652%40%57%
Dust241954%50%67%
Vertigo11151%55%53%
Train2756%48%33%
Overpass0346%33%10%
Inferno06721%36%50%

Laimėtų raundų dalis pagal pirkimą

14%Eco · 359
38%Priverstinis pirkimas · 651
57%Pilnas pirkimas · 2596

Pirkimo tipas = komandos ekipuotės vertė raundo pradžioje: eco iki $5,000, priverstinis pirkimas $5,000–19,999, pilnas pirkimas $20,000 ir daugiau. Pistoletų raundai ir pratęsimai neskaičiuojami.

Artimiausios

Artimiausių rungtynių nėra.

Naujausi rezultatai

Turnyrai

Komandos informacija: Liquipedia (CC-BY-SA)