Turnyras

Champion of Champions Tour Season 2 - North America Series 3 2024

2024-09-10 – 2024-10-06 · Rungtynės: 42 · komandos: 24

42Rezultatai
0Artimiausios
24Komandos
1Etapai

Vietos

Turnyro žemėlapiai

ŽemėlapisSužaisti žemėlapiaiPasirinkimaiDraudimaiCT raundų pergalės
Mirage17201748%
Anubis16191848%
Ancient15211646%
Dust214152251%
Nuke10162149%
Vertigo892842%
Inferno7112644%

Etapai

Champion of Champions Tour Season 2 - North America Series 3 Rungtynės: 42

22:00Baigta
Bo3
E-Xolos LAZER
DETONATE
Champion of Champions Tour Season 2 - North America Series 3
21
02:10Baigta
Bo3
Mythic
Final Form
Champion of Champions Tour Season 2 - North America Series 3
20
01:00Baigta
Bo3
Akimbo
Team Aether
Champion of Champions Tour Season 2 - North America Series 3
21
22:00Baigta
Bo3
Revenge Nation
Jahsdnmasjdm
Champion of Champions Tour Season 2 - North America Series 3
12
01:35Baigta
Bo3
Homyno
Lore
Champion of Champions Tour Season 2 - North America Series 3
20
22:00Baigta
Bo3
InControl
Dangerous
Champion of Champions Tour Season 2 - North America Series 3
00
01:00Baigta
Bo3
Phoenix
Maximum Ego
Champion of Champions Tour Season 2 - North America Series 3
20
22:00Baigta
Bo3
Revenge Nation
Dangerous
Champion of Champions Tour Season 2 - North America Series 3
20
01:00Baigta
Bo3
Final Form
Lore
Champion of Champions Tour Season 2 - North America Series 3
20
22:00Baigta
Bo3
Limitless
Team Aether
Champion of Champions Tour Season 2 - North America Series 3
20
01:00Baigta
Bo3
DETONATE
Maximum Ego
Champion of Champions Tour Season 2 - North America Series 3
21
22:30Baigta
Bo3
Undefined
Phoenix
Champion of Champions Tour Season 2 - North America Series 3
20
01:00Baigta
Bo3
Mythic
InControl
Champion of Champions Tour Season 2 - North America Series 3
20
22:30Baigta
Bo3
Mythic
Undefined
Champion of Champions Tour Season 2 - North America Series 3
02
01:00Baigta
Bo3
Lore
Maximum Ego
Champion of Champions Tour Season 2 - North America Series 3
21
22:00Baigta
Bo3
Revenge Nation
Limitless
Champion of Champions Tour Season 2 - North America Series 3
21
22:00Baigta
Bo3
Phoenix
Final Form
Champion of Champions Tour Season 2 - North America Series 3
02
01:00Baigta
Bo3
InControl
DETONATE
Champion of Champions Tour Season 2 - North America Series 3
21
22:00Baigta
Bo3
E-Xolos LAZER
Akimbo
Champion of Champions Tour Season 2 - North America Series 3
02
01:00Baigta
Bo3
Team Aether
Dangerous
Champion of Champions Tour Season 2 - North America Series 3
20
19:30Baigta
Bo3
Phoenix
Lore
Champion of Champions Tour Season 2 - North America Series 3
12
22:30Baigta
Bo3
Limitless
Jahsdnmasjdm
Champion of Champions Tour Season 2 - North America Series 3
02
01:30Baigta
Bo3
E-Xolos LAZER
Final Form
Champion of Champions Tour Season 2 - North America Series 3
20
19:30Baigta
Bo3
DETONATE
Team Aether
Champion of Champions Tour Season 2 - North America Series 3
02
22:30Baigta
Bo3
Mythic
Homyno
Champion of Champions Tour Season 2 - North America Series 3
21
01:55Baigta
Bo3
Revenge Nation
InControl
Champion of Champions Tour Season 2 - North America Series 3
21
19:30Baigta
Bo3
Homyno
Team Aether
Champion of Champions Tour Season 2 - North America Series 3
02
01:30Baigta
Bo3
InControl
Lore
Champion of Champions Tour Season 2 - North America Series 3
02
22:00Baigta
Bo3
Akimbo
Life's A Game
Champion of Champions Tour Season 2 - North America Series 3
12
01:30Baigta
Bo3
Undefined
Party Astronauts
Champion of Champions Tour Season 2 - North America Series 3
02
22:00Baigta
Bo3
E-Xolos LAZER
timbermen
Champion of Champions Tour Season 2 - North America Series 3
12
01:15Baigta
Bo3
Mythic
BOSS
Champion of Champions Tour Season 2 - North America Series 3
02
01:00Baigta
Bo3
Revenge Nation
FLUFFY AIMERS
Champion of Champions Tour Season 2 - North America Series 3
12
22:00Baigta
Bo3
Lore
LGCY
Champion of Champions Tour Season 2 - North America Series 3
01
01:00Baigta
Bo3
Team Aether
Nouns
Champion of Champions Tour Season 2 - North America Series 3
02
22:00Baigta
Bo3
Nouns
Party Astronauts
Champion of Champions Tour Season 2 - North America Series 3
12
01:00Baigta
Bo3
NRG
BOSS
Champion of Champions Tour Season 2 - North America Series 3
12
22:00Baigta
Bo3
FLUFFY AIMERS
timbermen
Champion of Champions Tour Season 2 - North America Series 3
21
01:00Baigta
Bo3
LGCY
Life's A Game
Champion of Champions Tour Season 2 - North America Series 3
20
19:50Baigta
Bo3
Party Astronauts
BOSS
Champion of Champions Tour Season 2 - North America Series 3
02
22:30Baigta
Bo3
LGCY
FLUFFY AIMERS
Champion of Champions Tour Season 2 - North America Series 3
02
01:30Baigta
Bo3
BOSS
FLUFFY AIMERS
Champion of Champions Tour Season 2 - North America Series 3
20

Komandos

KomandaSerijų balansas
BOSS4–0
FLUFFY AIMERS3–1
Lore3–2
Mythic3–2
Revenge Nation3–2
Team Aether3–3
Jahsdnmasjdm2–0
Akimbo2–1
Party Astronauts2–1
Undefined2–1
E-Xolos LAZER2–2
Final Form2–2
LGCY1–1
Life's A Game1–1
Nouns1–1
timbermen1–1
Homyno1–2
Limitless1–2
DETONATE1–3
InControl1–3
Phoenix1–3
NRG0–1
Dangerous0–2
Maximum Ego0–3

Statistikos lyderiai

ŽaidėjasŽemėlapiaiReitingasADR
nicx Life's A Game51.3786.0
dumau LGCY51.3685.1
seNsite Lore61.3475.7
saadzin LGCY51.2881.4
snav timbermen61.2692.5
Fruitcupx BOSS91.2591.9
junior Nouns51.2584.9
learsi Jahsdnmasjdm51.2286.4
jeorge Nouns51.2188.6
TABEN Revenge Nation111.1882.6

ADR ir KAST apskaičiuojame patys iš raundų duomenų. Reitingą apskaičiuojame patys iš raundų duomenų (1.0 formulė).