Komanda

Leo Team

WLLLWWLWW
#112VRS vieta
1015Forma
111–76Serijų balansas
59%Laimėtų serijų dalis
632Laimėti clutch'ai

Sudėtis

ŽaidėjasŽemėlapiaiK/DADR
DeeP21.0770.2
Didde21.0681.1
jujje20.8573.5
Kronkzz20.6964.2
ub3rdriv3r21.6491.3

Map poolŽemėlapiai, žaisti bent 3 kartus

ancient64% · 102
dust261% · 98
anubis48% · 64
mirage49% · 49
nuke70% · 44
inferno39% · 38
train57% · 28
cache64% · 14
overpass60% · 10
vertigo50% · 8

Balansas pagal laikotarpį

Visas laikas111–7659%
Paskutiniai 3 mėnesiai23–1364%
Paskutiniai 6 mėnesiai31–2258%
Paskutiniai 12 mėnesių53–3858%

Geriausi žaidėjai, paskutiniai 12 mėnesių

ŽaidėjasŽemėlapiaiReitingasADRKAST
OneUn1que1281.1186.175%
drac881.0680.772%
rendysky321.0670.774%
marat2k841.0373.375%
Malkiss821.0367.875%
leri511171.0273.971%
next1me881.0170.472%
kL1o1301.0075.275%

Buvę žaidėjai

ŽaidėjasŽemėlapiaiLaikotarpis
drac882026-08 – 2026-10
Tarkky882026-08 – 2026-10
aimy882026-08 – 2026-10
leen1372026-04 – 2026-10
next1me882026-08 – 2026-10
amster1472025-09 – 2026-06
kL1o3602024-06 – 2026-06
rendysky322026-05 – 2026-06
OneUn1que3582024-06 – 2026-06
marat2k3142024-06 – 2026-05
leri511172026-03 – 2026-05
Malkiss3092024-09 – 2026-04
kr1vda2142024-06 – 2025-08
Tr0ublE32024-06 – 2024-06

Tarpusavio mačai

Pasirinkimai, draudimai ir pusės pagal žemėlapį

ŽemėlapisPasirinkimaiDraudimaiCT raundų pergalėsT raundų pergalėsLaimėti pistoletų raundai
Dust2521854%54%52%
Ancient56751%57%49%
Anubis271843%53%52%
Mirage38352%45%50%
Nuke2410659%53%47%
Inferno17945%50%50%
Train18459%48%61%
Cache4559%50%58%
Overpass03563%42%60%
Vertigo11755%56%44%

Laimėtų raundų dalis pagal pirkimą

10%Eco · 595
40%Priverstinis pirkimas · 1668
60%Pilnas pirkimas · 5966

Pirkimo tipas = komandos ekipuotės vertė raundo pradžioje: eco iki $5,000, priverstinis pirkimas $5,000–19,999, pilnas pirkimas $20,000 ir daugiau. Pistoletų raundai ir pratęsimai neskaičiuojami.

Artimiausios

Naujausi rezultatai

Turnyrai

Komandos informacija: Liquipedia (CC-BY-SA)