Komanda

Bounty Hunters Esports

LWWWLWLLW
#96VRS vieta
1028Forma
78–65Serijų balansas
55%Laimėtų serijų dalis
468Laimėti clutch'ai

Sudėtis

ŽaidėjasŽemėlapiaiK/DADR
KAISER3751.1270.8
zock2921.0578.0
ponter1270.9671.0
pepe1121.0979.5
urban0420.9175.2

Map poolŽemėlapiai, žaisti bent 3 kartus

mirage58% · 72
nuke55% · 71
dust253% · 59
ancient49% · 57
anubis46% · 26
inferno59% · 17
train50% · 10
overpass67% · 9
cache75% · 8

Balansas pagal laikotarpį

Visas laikas78–6555%
Paskutiniai 3 mėnesiai6–843%
Paskutiniai 6 mėnesiai17–1259%
Paskutiniai 12 mėnesių28–2553%

Geriausi žaidėjai, paskutiniai 12 mėnesių

ŽaidėjasŽemėlapiaiReitingasADRKAST
piriajr231.2993.077%
KAISER1211.0470.175%
pepe851.0477.975%
zock1211.0175.972%
ponter980.9671.071%
fREQ940.9568.073%
urban0270.9075.270%
ninjaZ360.8971.169%

Buvę žaidėjai

ŽaidėjasŽemėlapiaiLaikotarpis
fREQ1912025-06 – 2026-07
ninjaZ832025-09 – 2026-02
piriajr1502024-05 – 2025-11
Tuurtle852025-01 – 2025-08
nyezin112025-07 – 2025-08
meyern682024-11 – 2025-07
Bruninho362024-11 – 2025-04
bnc732024-05 – 2024-11
SHOOWTiME732024-05 – 2024-11
Reix702024-05 – 2024-09

Tarpusavio mačai

Pasirinkimai, draudimai ir pusės pagal žemėlapį

ŽemėlapisPasirinkimaiDraudimaiCT raundų pergalėsT raundų pergalėsLaimėti pistoletų raundai
Nuke38855%50%54%
Mirage44553%52%48%
Dust2182253%50%53%
Ancient222652%48%55%
Anubis33845%52%44%
Inferno710556%52%47%
Train01953%42%40%
Overpass03970%44%61%
Cache9151%61%50%
Vertigo02450%13%50%

Laimėtų raundų dalis pagal pirkimą

6%Eco · 409
37%Priverstinis pirkimas · 1170
60%Pilnas pirkimas · 4498

Pirkimo tipas = komandos ekipuotės vertė raundo pradžioje: eco iki $5,000, priverstinis pirkimas $5,000–19,999, pilnas pirkimas $20,000 ir daugiau. Pistoletų raundai ir pratęsimai neskaičiuojami.

Artimiausios

Artimiausių rungtynių nėra.

Naujausi rezultatai

Turnyrai

Komandos informacija: Liquipedia (CC-BY-SA)