Turnyras

Esports Battles November 2024 CS2

2024-11-01 – 2024-11-30 · Rungtynės: 110 · komandos: 5

110Rezultatai
0Artimiausios
5Komandos
1Etapai

Vietos

Turnyro žemėlapiai

ŽemėlapisSužaisti žemėlapiaiPasirinkimaiDraudimaiCT raundų pergalės
Dust268743448%
Anubis43624642%
Mirage41486051%
Inferno37486046%
Ancient25357351%
Nuke21367250%
Vertigo18238555%

Etapai

Esports Battles November 2024 CS2 Rungtynės: 110

06:00Baigta
Bo3
NightRaid
Gameinside
Esports Battles November 2024 CS2
20
09:00Baigta
Bo3
REMBAZA
Purple Haze
Esports Battles November 2024 CS2
21
11:45Baigta
Bo3
REMBAZA
NightRaid
Esports Battles November 2024 CS2
12
07:30Baigta
Bo3
NightRaid
REMBAZA
Esports Battles November 2024 CS2
12
09:55Baigta
Bo3
REMBAZA
NightRaid
Esports Battles November 2024 CS2
20
11:30Baigta
Bo3
Purple Haze
Gameinside
Esports Battles November 2024 CS2
02
14:30Baigta
Bo3
Gameinside
Purple Haze
Esports Battles November 2024 CS2
20
06:15Baigta
Bo3
Purple Haze
REMBAZA
Esports Battles November 2024 CS2
21
08:50Baigta
Bo3
REMBAZA
Purple Haze
Esports Battles November 2024 CS2
02
11:00Baigta
Bo3
NightRaid
Gameinside
Esports Battles November 2024 CS2
20
12:35Baigta
Bo3
Gameinside
NightRaid
Esports Battles November 2024 CS2
21
06:45Baigta
Bo3
REMBAZA
Purple Haze
Esports Battles November 2024 CS2
21
09:00Baigta
Bo3
Purple Haze
REMBAZA
Esports Battles November 2024 CS2
02
11:00Baigta
Bo3
Seight
NightRaid
Esports Battles November 2024 CS2
12
13:47Baigta
Bo3
NightRaid
Seight
Esports Battles November 2024 CS2
20
06:25Baigta
Bo3
Gameinside
Purple Haze
Esports Battles November 2024 CS2
20
07:45Baigta
Bo3
Purple Haze
Gameinside
Esports Battles November 2024 CS2
02
11:00Baigta
Bo3
NightRaid
Seight
Esports Battles November 2024 CS2
20
12:35Baigta
Bo3
Seight
NightRaid
Esports Battles November 2024 CS2
02
07:15Baigta
Bo3
Seight
Gameinside
Esports Battles November 2024 CS2
02
08:55Baigta
Bo3
Gameinside
Seight
Esports Battles November 2024 CS2
21
11:00Baigta
Bo3
NightRaid
Purple Haze
Esports Battles November 2024 CS2
21
13:30Baigta
Bo3
Purple Haze
NightRaid
Esports Battles November 2024 CS2
12
06:35Baigta
Bo3
Purple Haze
NightRaid
Esports Battles November 2024 CS2
20
08:40Baigta
Bo3
NightRaid
Purple Haze
Esports Battles November 2024 CS2
02
11:00Baigta
Bo3
REMBAZA
Seight
Esports Battles November 2024 CS2
20
14:00Baigta
Bo3
Seight
REMBAZA
Esports Battles November 2024 CS2
02
06:25Baigta
Bo3
Purple Haze
Seight
Esports Battles November 2024 CS2
12
09:50Baigta
Bo3
Seight
Purple Haze
Esports Battles November 2024 CS2
02
11:30Baigta
Bo3
Gameinside
REMBAZA
Esports Battles November 2024 CS2
20
13:30Baigta
Bo3
REMBAZA
Gameinside
Esports Battles November 2024 CS2
12
06:15Baigta
Bo3
Gameinside
Seight
Esports Battles November 2024 CS2
12
08:30Baigta
Bo3
Seight
Gameinside
Esports Battles November 2024 CS2
02
11:00Baigta
Bo3
REMBAZA
NightRaid
Esports Battles November 2024 CS2
20
13:30Baigta
Bo3
NightRaid
REMBAZA
Esports Battles November 2024 CS2
02
06:00Baigta
Bo3
Seight
REMBAZA
Esports Battles November 2024 CS2
02
08:00Baigta
Bo3
REMBAZA
Seight
Esports Battles November 2024 CS2
20
11:00Baigta
Bo3
Gameinside
NightRaid
Esports Battles November 2024 CS2
02
12:30Baigta
Bo3
NightRaid
Gameinside
Esports Battles November 2024 CS2
21
07:10Baigta
Bo3
REMBAZA
Gameinside
Esports Battles November 2024 CS2
21
10:30Baigta
Bo3
Gameinside
REMBAZA
Esports Battles November 2024 CS2
21
12:30Baigta
Bo3
Seight
Purple Haze
Esports Battles November 2024 CS2
12
15:00Baigta
Bo3
Purple Haze
Seight
Esports Battles November 2024 CS2
00
06:45Baigta
Bo3
REMBAZA
NightRaid
Esports Battles November 2024 CS2
12
09:30Baigta
Bo3
Gameinside
Purple Haze
Esports Battles November 2024 CS2
12
12:30Baigta
Bo3
NightRaid
Purple Haze
Esports Battles November 2024 CS2
02
10:00Baigta
Bo3
NightRaid
REMBAZA
Esports Battles November 2024 CS2
20
11:20Baigta
Bo3
Seight
Gameinside
Esports Battles November 2024 CS2
20
14:00Baigta
Bo3
Gameinside
Seight
Esports Battles November 2024 CS2
12
06:25Baigta
Bo3
NightRaid
Seight
Esports Battles November 2024 CS2
02
08:30Baigta
Bo3
Seight
NightRaid
Esports Battles November 2024 CS2
02
11:00Baigta
Bo3
Gameinside
REMBAZA
Esports Battles November 2024 CS2
21
13:35Baigta
Bo3
REMBAZA
Gameinside
Esports Battles November 2024 CS2
02
06:00Baigta
Bo3
Seight
REMBAZA
Esports Battles November 2024 CS2
20
08:30Baigta
Bo3
REMBAZA
Seight
Esports Battles November 2024 CS2
20
11:00Baigta
Bo3
Gameinside
Purple Haze
Esports Battles November 2024 CS2
02
13:30Baigta
Bo3
Purple Haze
Gameinside
Esports Battles November 2024 CS2
20
06:50Baigta
Bo3
Purple Haze
Gameinside
Esports Battles November 2024 CS2
02
09:00Baigta
Bo3
Gameinside
Purple Haze
Esports Battles November 2024 CS2
20
11:00Baigta
Bo3
REMBAZA
Seight
Esports Battles November 2024 CS2
12
13:30Baigta
Bo3
Seight
REMBAZA
Esports Battles November 2024 CS2
02
06:45Baigta
Bo3
REMBAZA
Purple Haze
Esports Battles November 2024 CS2
21
09:15Baigta
Bo3
Purple Haze
REMBAZA
Esports Battles November 2024 CS2
12
11:45Baigta
Bo3
Seight
NightRaid
Esports Battles November 2024 CS2
12
14:25Baigta
Bo3
NightRaid
Seight
Esports Battles November 2024 CS2
20
11:05Baigta
Bo3
Gameinside
Seight
Esports Battles November 2024 CS2
12
13:25Baigta
Bo3
Seight
Gameinside
Esports Battles November 2024 CS2
02
06:15Baigta
Bo3
NightRaid
Gameinside
Esports Battles November 2024 CS2
02
07:35Baigta
Bo3
Gameinside
NightRaid
Esports Battles November 2024 CS2
21
11:05Baigta
Bo3
Seight
Purple Haze
Esports Battles November 2024 CS2
02
12:25Baigta
Bo3
Purple Haze
Seight
Esports Battles November 2024 CS2
20
06:10Baigta
Bo3
Purple Haze
Seight
Esports Battles November 2024 CS2
20
07:30Baigta
Bo3
Seight
Purple Haze
Esports Battles November 2024 CS2
02
12:45Baigta
Bo3
REMBAZA
NightRaid
Esports Battles November 2024 CS2
12
15:00Baigta
Bo3
NightRaid
REMBAZA
Esports Battles November 2024 CS2
20
06:45Baigta
Bo3
REMBAZA
Gameinside
Esports Battles November 2024 CS2
21
10:00Baigta
Bo3
Gameinside
REMBAZA
Esports Battles November 2024 CS2
20
12:00Baigta
Bo3
NightRaid
Purple Haze
Esports Battles November 2024 CS2
02
13:50Baigta
Bo3
Purple Haze
NightRaid
Esports Battles November 2024 CS2
20
06:30Baigta
Bo3
Gameinside
NightRaid
Esports Battles November 2024 CS2
20
08:00Baigta
Bo3
NightRaid
Gameinside
Esports Battles November 2024 CS2
02
11:00Baigta
Bo3
Purple Haze
REMBAZA
Esports Battles November 2024 CS2
02
12:45Baigta
Bo3
REMBAZA
Purple Haze
Esports Battles November 2024 CS2
02
06:30Baigta
Bo3
Gameinside
NightRaid
Esports Battles November 2024 CS2
12
09:00Baigta
Bo3
Purple Haze
REMBAZA
Esports Battles November 2024 CS2
02
11:00Baigta
Bo3
NightRaid
REMBAZA
Esports Battles November 2024 CS2
20
06:00Baigta
Bo3
Purple Haze
REMBAZA
Esports Battles November 2024 CS2
21
08:30Baigta
Bo3
REMBAZA
Purple Haze
Esports Battles November 2024 CS2
02
11:00Baigta
Bo3
Gameinside
NightRaid
Esports Battles November 2024 CS2
02
12:45Baigta
Bo3
NightRaid
Gameinside
Esports Battles November 2024 CS2
20
06:15Baigta
Bo3
REMBAZA
Purple Haze
Esports Battles November 2024 CS2
21
08:50Baigta
Bo3
Purple Haze
REMBAZA
Esports Battles November 2024 CS2
20
11:00Baigta
Bo3
NightRaid
Gameinside
Esports Battles November 2024 CS2
02
12:50Baigta
Bo3
Gameinside
NightRaid
Esports Battles November 2024 CS2
02
06:15Baigta
Bo3
REMBAZA
NightRaid
Esports Battles November 2024 CS2
21
08:50Baigta
Bo3
NightRaid
REMBAZA
Esports Battles November 2024 CS2
20
12:00Baigta
Bo3
Purple Haze
Seight
Esports Battles November 2024 CS2
21
14:15Baigta
Bo3
Seight
Purple Haze
Esports Battles November 2024 CS2
02
06:15Baigta
Bo3
NightRaid
Purple Haze
Esports Battles November 2024 CS2
02
07:50Baigta
Bo3
Purple Haze
NightRaid
Esports Battles November 2024 CS2
20
11:00Baigta
Bo3
Gameinside
Purple Haze
Esports Battles November 2024 CS2
21
13:30Baigta
Bo3
Purple Haze
Gameinside
Esports Battles November 2024 CS2
02
06:00Baigta
Bo3
Seight
NightRaid
Esports Battles November 2024 CS2
20
08:30Baigta
Bo3
NightRaid
Seight
Esports Battles November 2024 CS2
02
11:00Baigta
Bo3
Purple Haze
Gameinside
Esports Battles November 2024 CS2
12
13:30Baigta
Bo3
Gameinside
Purple Haze
Esports Battles November 2024 CS2
12
06:40Baigta
Bo3
Purple Haze
NightRaid
Esports Battles November 2024 CS2
12
09:15Baigta
Bo3
NightRaid
Purple Haze
Esports Battles November 2024 CS2
02
11:00Baigta
Bo3
Seight
Gameinside
Esports Battles November 2024 CS2
20
13:30Baigta
Bo3
Gameinside
Seight
Esports Battles November 2024 CS2
02

Komandos

KomandaSerijų balansas
Purple Haze26–21
Gameinside25–20
NightRaid25–22
REMBAZA21–21
Seight12–25

Statistikos lyderiai

ŽaidėjasŽemėlapiaiReitingasADR
PARKER NightRaid1081.1588.8
bodyaooo Purple Haze1271.1488.4
Caesar Purple Haze1161.0979.4
sashqua Seight961.0888.6
yaph REMBAZA1031.0883.0
Shleper Gameinside1001.0883.6
Kleepok Gameinside991.0780.1
goldfer Gameinside961.0681.3
i3kai NightRaid241.0577.4
T3mpty REMBAZA991.0383.2

ADR ir KAST apskaičiuojame patys iš raundų duomenų. Reitingą apskaičiuojame patys iš raundų duomenų (1.0 formulė).