Komanda

Rune Eaters Esports

LWWWLWLLWL
#81VRS vieta
1093Forma
25–25Serijų balansas
50%Laimėtų serijų dalis
159Laimėti clutch'ai

Sudėtis

ŽaidėjasŽemėlapiaiK/DADR
her1tage1111181.0076.4
forkyz1150.9477.6
noni1151.1170.6
raiNyyy20.5558.0
shoxs20.6656.7

Map poolŽemėlapiai, žaisti bent 3 kartus

dust255% · 31
mirage60% · 30
ancient40% · 25
inferno60% · 10
nuke43% · 7
anubis40% · 5
cache60% · 5
overpass25% · 4

Balansas pagal laikotarpį

Visas laikas25–2550%
Paskutiniai 3 mėnesiai7–558%
Paskutiniai 6 mėnesiai16–1257%
Paskutiniai 12 mėnesių25–2550%

Geriausi žaidėjai, paskutiniai 12 mėnesių

ŽaidėjasŽemėlapiaiReitingasADRKAST
demente661.0982.576%
noni1101.0570.772%
her1tage1111131.0176.872%
forkyz1100.9778.371%
dako280.9765.472%
dukefissura100.9278.670%
kumao980.9269.373%
fitch.230.8163.670%

Buvę žaidėjai

ŽaidėjasŽemėlapiaiLaikotarpis
dukefissura102026-09 – 2026-09
demente662026-04 – 2026-09
kumao982026-03 – 2026-08
fitch.232026-03 – 2026-04
dako282026-03 – 2026-03
mo0N32026-03 – 2026-03

Tarpusavio mačai

Pasirinkimai, draudimai ir pusės pagal žemėlapį

ŽemėlapisPasirinkimaiDraudimaiCT raundų pergalėsT raundų pergalėsLaimėti pistoletų raundai
Dust221152%54%60%
Mirage13059%50%55%
Ancient13345%48%48%
Inferno12150%55%45%
Nuke02649%52%64%
Cache1946%54%60%
Overpass01456%27%75%
Anubis03052%42%50%

Laimėtų raundų dalis pagal pirkimą

11%Eco · 168
36%Priverstinis pirkimas · 407
59%Pilnas pirkimas · 1545

Pirkimo tipas = komandos ekipuotės vertė raundo pradžioje: eco iki $5,000, priverstinis pirkimas $5,000–19,999, pilnas pirkimas $20,000 ir daugiau. Pistoletų raundai ir pratęsimai neskaičiuojami.

Artimiausios

Artimiausių rungtynių nėra.

Naujausi rezultatai

Turnyrai

Komandos informacija: Liquipedia (CC-BY-SA)