Komanda

Enjoy

LLWLWWLLWL
#138VRS vieta
867Forma
15–15Serijų balansas
50%Laimėtų serijų dalis
113Laimėti clutch'ai

Sudėtis

ŽaidėjasŽemėlapiaiK/DADR
nbl891.0878.2
sh1geo890.7864.0
kurosa811.0283.8
reyoz391.1184.8
flawix261.0564.5

Map poolŽemėlapiai, žaisti bent 3 kartus

mirage56% · 18
dust247% · 17
ancient53% · 15
cache58% · 12
anubis83% · 6
nuke20% · 5
inferno0% · 4

Balansas pagal laikotarpį

Visas laikas15–1550%
Paskutiniai 3 mėnesiai7–847%
Paskutiniai 6 mėnesiai14–1352%
Paskutiniai 12 mėnesių15–1550%

Geriausi žaidėjai, paskutiniai 12 mėnesių

ŽaidėjasŽemėlapiaiReitingasADRKAST
reyoz331.1185.374%
nbl781.0779.073%
roxesz551.0671.171%
kurosa701.0584.871%
flawix201.0466.872%
zazzer480.9166.671%
sh1geo780.8164.769%
nexozis50.6953.362%

Buvę žaidėjai

ŽaidėjasŽemėlapiaiLaikotarpis
c0ldzy32026-09 – 2026-09
roxesz552026-02 – 2026-09
nexozis52026-09 – 2026-09
zazzer482026-02 – 2026-08

Pasirinkimai, draudimai ir pusės pagal žemėlapį

ŽemėlapisPasirinkimaiDraudimaiCT raundų pergalėsT raundų pergalėsLaimėti pistoletų raundai
Mirage6250%58%53%
Dust23248%50%41%
Cache7258%49%54%
Ancient11457%48%43%
Nuke02239%43%10%
Anubis4859%49%20%
Inferno02140%38%50%
Overpass0141%48%75%

Laimėtų raundų dalis pagal pirkimą

6%Eco · 102
33%Priverstinis pirkimas · 272
61%Pilnas pirkimas · 1092

Pirkimo tipas = komandos ekipuotės vertė raundo pradžioje: eco iki $5,000, priverstinis pirkimas $5,000–19,999, pilnas pirkimas $20,000 ir daugiau. Pistoletų raundai ir pratęsimai neskaičiuojami.

Artimiausios

Artimiausių rungtynių nėra.

Naujausi rezultatai

Turnyrai