Turnyras

Thunderpick World Championship 2026 Europe Series 2

2026-07-25 – 2026-08-02 · Rungtynės: 35 · komandos: 24

35Rezultatai
0Artimiausios
24Komandos
2Etapai

Vietos

Turnyro žemėlapiai

ŽemėlapisSužaisti žemėlapiaiPasirinkimaiDraudimaiCT raundų pergalės
Dust216181549%
Ancient15221151%
Nuke11141950%
Mirage11122155%
Inferno10122151%
Cache9102358%
Anubis4112238%

Etapai

Playoffs Rungtynės: 15

10:30Baigta
Bo3
1w Team
los kogutos
Thunderpick World Championship 2026 Europe Series 2 (Playoffs)
21
11:30Baigta
Bo3
GenOne
ex-RUSTEC
Thunderpick World Championship 2026 Europe Series 2 (Playoffs)
20
14:00Baigta
Bo3
JiJieHao
Entropy
Thunderpick World Championship 2026 Europe Series 2 (Playoffs)
20
17:00Baigta
Bo3
Walczaki
Bebop
Thunderpick World Championship 2026 Europe Series 2 (Playoffs)
20
08:00Baigta
Bo3
BASEMENT BOYS
Lazer Cats
Thunderpick World Championship 2026 Europe Series 2 (Playoffs)
12
11:05Baigta
Bo3
INOX Division
Falcons Force
Thunderpick World Championship 2026 Europe Series 2 (Playoffs)
21
14:30Baigta
Bo3
Lavked
megoshort
Thunderpick World Championship 2026 Europe Series 2 (Playoffs)
02
17:25Baigta
Bo3
CYBERSHOKE Esports
STATE
Thunderpick World Championship 2026 Europe Series 2 (Playoffs)
20
08:00Baigta
Bo3
Walczaki
Lazer Cats
Thunderpick World Championship 2026 Europe Series 2 (Playoffs)
02
11:00Baigta
Bo3
JiJieHao
GenOne
Thunderpick World Championship 2026 Europe Series 2 (Playoffs)
12
14:30Baigta
Bo3
1w Team
INOX Division
Thunderpick World Championship 2026 Europe Series 2 (Playoffs)
21
17:35Baigta
Bo3
CYBERSHOKE Esports
megoshort
Thunderpick World Championship 2026 Europe Series 2 (Playoffs)
21
10:00Baigta
Bo3
1w Team
Lazer Cats
Thunderpick World Championship 2026 Europe Series 2 (Playoffs)
12
13:45Baigta
Bo3
GenOne
CYBERSHOKE Esports
Thunderpick World Championship 2026 Europe Series 2 (Playoffs)
20
16:20Baigta
Bo3
GenOne
Lazer Cats
Thunderpick World Championship 2026 Europe Series 2 (Playoffs)
21

Group Stage Rungtynės: 20

08:00Baigta
Bo3
STATE
Fortress
Thunderpick World Championship 2026 Europe Series 2 (Group Stage)
20
11:00Techn. pralaimėjimas
Bo3
Lazer Cats
Inner Circle Academy
Thunderpick World Championship 2026 Europe Series 2 (Group Stage)
20
14:00Baigta
Bo3
los kogutos
NEW VISION
Thunderpick World Championship 2026 Europe Series 2 (Group Stage)
20
17:00Baigta
Bo3
ex-MANA
megoshort
Thunderpick World Championship 2026 Europe Series 2 (Group Stage)
02
08:00Baigta
Bo3
Fortress
Inner Circle Academy
Thunderpick World Championship 2026 Europe Series 2 (Group Stage)
21
11:00Baigta
Bo3
NEW VISION
ex-MANA
Thunderpick World Championship 2026 Europe Series 2 (Group Stage)
02
14:00Baigta
Bo3
STATE
Lazer Cats
Thunderpick World Championship 2026 Europe Series 2 (Group Stage)
02
17:00Baigta
Bo3
los kogutos
megoshort
Thunderpick World Championship 2026 Europe Series 2 (Group Stage)
02
08:10Baigta
Bo3
ex-RUSTEC
Entropy
Thunderpick World Championship 2026 Europe Series 2 (Group Stage)
20
11:00Baigta
Bo3
Team UNiTY
Mai Tai
Thunderpick World Championship 2026 Europe Series 2 (Group Stage)
20
14:10Baigta
Bo3
Black Phoenix
Misa
Thunderpick World Championship 2026 Europe Series 2 (Group Stage)
12
17:06Baigta
Bo3
Bebop
Falcons Force
Thunderpick World Championship 2026 Europe Series 2 (Group Stage)
12
08:00Baigta
Bo3
Entropy
Mai Tai
Thunderpick World Championship 2026 Europe Series 2 (Group Stage)
20
11:00Baigta
Bo3
Black Phoenix
Bebop
Thunderpick World Championship 2026 Europe Series 2 (Group Stage)
12
14:00Baigta
Bo3
ex-RUSTEC
Team UNiTY
Thunderpick World Championship 2026 Europe Series 2 (Group Stage)
21
17:00Baigta
Bo3
Misa
Falcons Force
Thunderpick World Championship 2026 Europe Series 2 (Group Stage)
02
08:00Baigta
Bo3
Fortress
STATE
Thunderpick World Championship 2026 Europe Series 2 (Group Stage)
02
11:00Baigta
Bo3
ex-MANA
los kogutos
Thunderpick World Championship 2026 Europe Series 2 (Group Stage)
02
14:00Baigta
Bo3
Entropy
Team UNiTY
Thunderpick World Championship 2026 Europe Series 2 (Group Stage)
20
17:00Baigta
Bo3
Bebop
Misa
Thunderpick World Championship 2026 Europe Series 2 (Group Stage)
20

Komandos

Statistikos lyderiai

ŽaidėjasŽemėlapiaiReitingasADR
adex los kogutos21.5198.4
1NVISIBLEE Lavked21.50106.8
siz megoshort31.36112.4
Cacanito JiJieHao51.2892.7
eraa megoshort91.2786.4
bobek megoshort41.2488.4
sL1m3 STATE81.2377.5
Markoś los kogutos91.2375.6
fakerealityy BASEMENT BOYS21.23102.5
Chucky GenOne101.2178.1

ADR ir KAST apskaičiuojame patys iš raundų duomenų. Reitingą apskaičiuojame patys iš raundų duomenų (1.0 formulė).