Turnyras

Circuito X SA #1 2025

2025-10-01 – 2025-10-05 · Rungtynės: 31 · komandos: 16

31Rezultatai
0Artimiausios
16Komandos
1Etapai

Vietos

Turnyro žemėlapiai

ŽemėlapisSužaisti žemėlapiaiPasirinkimaiDraudimaiCT raundų pergalės
Mirage1618854%
Nuke12161052%
Ancient11131348%
Inferno11111551%
Overpass7101652%
Dust2791753%
Train532360%

Etapai

Circuito X SA #1 Rungtynės: 31

17:30Baigta
Bo3
2GAME
Gaimin Gladiators
Circuito X SA #1
00
15:15Baigta
Bo3
MIBR
ShindeN
Circuito X SA #1
10
15:30Baigta
Bo3
MIBR
X7
Circuito X SA #1
20
15:45Baigta
Bo3
ShindeN
Galorys
Circuito X SA #1
20
17:15Baigta
Bo3
X7
Galorys
Circuito X SA #1
00
19:00Baigta
Bo3
X7
Galorys
Circuito X SA #1
02
19:15Baigta
Bo3
ShindeN
MIBR
Circuito X SA #1
02
20:40Baigta
Bo3
ShindeN
Galorys
Circuito X SA #1
21
00:40Baigta
Bo3
Imperial Esports
ALZON
Circuito X SA #1
20
01:20Baigta
Bo3
2GAME
Gaimin Gladiators
Circuito X SA #1
12
04:45Baigta
Bo3
ALZON
2GAME
Circuito X SA #1
02
05:30Baigta
Bo3
Imperial Esports
Gaimin Gladiators
Circuito X SA #1
20
12:40Baigta
Bo3
RED Canids
Yawara Esports
Circuito X SA #1
20
12:40Baigta
Bo3
Fluxo
Afundacao
Circuito X SA #1
20
14:40Baigta
Bo3
Fluxo
RED Canids
Circuito X SA #1
02
14:40Baigta
Bo3
Yawara Esports
Afundacao
Circuito X SA #1
21
17:45Baigta
Bo3
2GAME
Gaimin Gladiators
Circuito X SA #1
21
17:45Baigta
Bo3
Fluxo
Yawara Esports
Circuito X SA #1
21
21:50Baigta
Bo3
Vivo Keyd
Four Magic
Circuito X SA #1
20
21:50Baigta
Bo3
ODDIK
NAOCOPULAS
Circuito X SA #1
20
00:00Baigta
Bo3
NAOCOPULAS
Four Magic
Circuito X SA #1
20
00:00Baigta
Bo3
ODDIK
Vivo Keyd
Circuito X SA #1
12
03:30Baigta
Bo3
ODDIK
NAOCOPULAS
Circuito X SA #1
20
14:00Baigta
Bo3
Vivo Keyd
ShindeN
Circuito X SA #1
12
14:00Baigta
Bo3
RED Canids
2GAME
Circuito X SA #1
21
17:50Baigta
Bo3
MIBR
ODDIK
Circuito X SA #1
20
17:50Baigta
Bo3
Imperial Esports
Fluxo
Circuito X SA #1
12
21:15Baigta
Bo3
RED Canids
ShindeN
Circuito X SA #1
20
23:25Baigta
Bo3
Fluxo
MIBR
Circuito X SA #1
12
15:10Baigta
Bo3
ShindeN
Fluxo
Circuito X SA #1
02
18:10Baigta
Bo5
RED Canids
MIBR
Circuito X SA #1
23

Komandos

KomandaSerijų balansas
MIBR5–0
RED Canids4–1
Fluxo4–2
ShindeN3–3
Imperial Esports2–1
Vivo Keyd2–1
2GAME2–2
ODDIK2–2
Gaimin Gladiators1–2
Galorys1–2
NAOCOPULAS1–2
Yawara Esports1–2
Afundacao0–2
ALZON0–2
Four Magic0–2
X70–2

Statistikos lyderiai

ŽaidėjasŽemėlapiaiReitingasADR
kl1m MIBR141.3892.1
desh Vivo Keyd81.3278.5
tele Yawara Esports81.3096.8
try Imperial Esports71.3087.4
noway Imperial Esports71.2590.9
naitte ODDIK91.2394.0
nardes Yawara Esports81.2379.6
vini Imperial Esports71.2380.1
Skullz Imperial Esports71.1978.8
decenty Fluxo151.1794.8

ADR ir KAST apskaičiuojame patys iš raundų duomenų. Reitingą apskaičiuojame patys iš raundų duomenų (1.0 formulė).