Turnyras

CCT 2026 Challengers Europe Series 1

2026-04-18 – 2026-04-26 · Rungtynės: 30 · komandos: 16

30Rezultatai
0Artimiausios
16Komandos
1Etapai

Vietos

Turnyro žemėlapiai

ŽemėlapisSužaisti žemėlapiaiPasirinkimaiDraudimaiCT raundų pergalės
Overpass1517953%
Dust213151252%
Inferno9101754%
Nuke8121561%
Mirage891755%
Ancient5121536%
Anubis452156%

Etapai

Playoffs Rungtynės: 30

11:00Baigta
Bo3
Heroic Academy
The Last Resort
CCT 2026 Challengers Europe Series 1 (Playoffs)
12
11:00Baigta
Bo3
Clutchain Fe
Atreides
CCT 2026 Challengers Europe Series 1 (Playoffs)
02
13:45Baigta
Bo3
Dripmen
playersclub
CCT 2026 Challengers Europe Series 1 (Playoffs)
12
13:45Baigta
Bo3
VP.Prodigy
DONSTU
CCT 2026 Challengers Europe Series 1 (Playoffs)
02
11:00Baigta
Bo3
BRUTE
Young Ninjas
CCT 2026 Challengers Europe Series 1 (Playoffs)
21
11:00Techn. pralaimėjimas
Bo3
Lilmix
CSDIILIT
CCT 2026 Challengers Europe Series 1 (Playoffs)
20
13:55Techn. pralaimėjimas
Bo3
EC BANGA
Rustec
CCT 2026 Challengers Europe Series 1 (Playoffs)
02
14:15Baigta
Bo3
eLITenergy
Aimclub
CCT 2026 Challengers Europe Series 1 (Playoffs)
20
11:00Baigta
Bo3
Aimclub
Heroic Academy
CCT 2026 Challengers Europe Series 1 (Playoffs)
21
11:00Baigta
Bo3
Young Ninjas
Dripmen
CCT 2026 Challengers Europe Series 1 (Playoffs)
20
13:45Baigta
Bo3
Rustec
Atreides
CCT 2026 Challengers Europe Series 1 (Playoffs)
21
14:10Baigta
Bo3
BRUTE
playersclub
CCT 2026 Challengers Europe Series 1 (Playoffs)
12
11:00Techn. pralaimėjimas
Bo3
VP.Prodigy
CSDIILIT
CCT 2026 Challengers Europe Series 1 (Playoffs)
20
11:00Techn. pralaimėjimas
Bo3
EC BANGA
Clutchain Fe
CCT 2026 Challengers Europe Series 1 (Playoffs)
02
13:45Baigta
Bo3
eLITenergy
The Last Resort
CCT 2026 Challengers Europe Series 1 (Playoffs)
20
13:45Baigta
Bo3
DONSTU
Lilmix
CCT 2026 Challengers Europe Series 1 (Playoffs)
20
11:00Baigta
Bo3
Aimclub
BRUTE
CCT 2026 Challengers Europe Series 1 (Playoffs)
12
11:00Baigta
Bo3
VP.Prodigy
Atreides
CCT 2026 Challengers Europe Series 1 (Playoffs)
02
13:45Baigta
Bo3
Young Ninjas
The Last Resort
CCT 2026 Challengers Europe Series 1 (Playoffs)
20
13:45Techn. pralaimėjimas
Bo3
Clutchain Fe
Lilmix
CCT 2026 Challengers Europe Series 1 (Playoffs)
02
11:00Baigta
Bo3
Young Ninjas
Lilmix
CCT 2026 Challengers Europe Series 1 (Playoffs)
21
11:00Baigta
Bo3
Atreides
BRUTE
CCT 2026 Challengers Europe Series 1 (Playoffs)
12
13:45Baigta
Bo3
playersclub
Rustec
CCT 2026 Challengers Europe Series 1 (Playoffs)
02
13:45Baigta
Bo3
DONSTU
eLITenergy
CCT 2026 Challengers Europe Series 1 (Playoffs)
02
11:00Baigta
Bo3
DONSTU
BRUTE
CCT 2026 Challengers Europe Series 1 (Playoffs)
02
13:45Baigta
Bo3
playersclub
Young Ninjas
CCT 2026 Challengers Europe Series 1 (Playoffs)
21
11:00Baigta
Bo3
eLITenergy
Rustec
CCT 2026 Challengers Europe Series 1 (Playoffs)
20
13:45Baigta
Bo3
BRUTE
playersclub
CCT 2026 Challengers Europe Series 1 (Playoffs)
21
11:00Baigta
Bo3
Rustec
BRUTE
CCT 2026 Challengers Europe Series 1 (Playoffs)
21
13:45Baigta
Bo3
eLITenergy
Rustec
CCT 2026 Challengers Europe Series 1 (Playoffs)
02

Komandos

KomandaSerijų balansas
BRUTE5–2
eLITenergy4–1
Rustec4–1
playersclub3–2
Young Ninjas3–2
Atreides2–2
DONSTU2–2
Aimclub1–2
The Last Resort1–2
CSDIILIT0–0
EC BANGA0–0
Clutchain Fe0–1
Dripmen0–2
Heroic Academy0–2
Lilmix0–2
VP.Prodigy0–2

Statistikos lyderiai

ŽaidėjasŽemėlapiaiReitingasADR
Fenomen eLITenergy101.3483.5
KAD1M BRUTE81.3491.5
dan1 Atreides81.2480.0
frazehh Dripmen51.2484.4
k1slll eLITenergy101.2284.5
st0m4k Heroic Academy61.1883.1
n0te Young Ninjas101.1778.9
DEPRESHN Atreides101.1771.0
mASKED BRUTE121.1681.4
ARTIST The Last Resort71.1577.5

ADR ir KAST apskaičiuojame patys iš raundų duomenų. Reitingą apskaičiuojame patys iš raundų duomenų (1.0 formulė).