Turnyras

A1 Gaming League Season 11 2026

2026-01-09 – 2026-03-08 · Rungtynės: 40 · komandos: 24

40Rezultatai
0Artimiausios
24Komandos
1Etapai

Vietos

Turnyro žemėlapiai

ŽemėlapisSužaisti žemėlapiaiPasirinkimaiDraudimaiCT raundų pergalės
Mirage2018652%
Ancient1617756%
Overpass16111356%
Nuke1381651%
Dust21081657%
Inferno461848%
Anubis331749%
Train11363%

Etapai

A1 Gaming League Season 11 Rungtynės: 40

20:00Baigta
Bo3
Eternal Fire
WOPA Esport
A1 Gaming League Season 11
20
11:30Baigta
Bo3
CSDIILIT
GenOne
A1 Gaming League Season 11
02
14:00Baigta
Bo3
HYPERSPIRIT
Phantoms
A1 Gaming League Season 11
20
16:30Baigta
Bo3
AaB Esport
MASONIC
A1 Gaming League Season 11
21
11:30Baigta
Bo3
Washington
Acend
A1 Gaming League Season 11
02
14:00Baigta
Bo3
777
Fingers Crossed
A1 Gaming League Season 11
02
11:30Baigta
Bo3
Phantoms
Washington
A1 Gaming League Season 11
21
16:30Baigta
Bo3
Fingers Crossed
BRUTE
A1 Gaming League Season 11
20
14:00Baigta
Bo3
HYPERSPIRIT
AaB Esport
A1 Gaming League Season 11
21
16:30Baigta
Bo3
Acend
Eternal Fire
A1 Gaming League Season 11
12
17:30Baigta
Bo3
Phantoms
MASONIC
A1 Gaming League Season 11
02
11:30Baigta
Bo3
AaB Esport
BRUTE
A1 Gaming League Season 11
02
14:00Techn. pralaimėjimas
Bo3
ex-Copenhagen Wolves
Washington
A1 Gaming League Season 11
02
11:30Baigta
Bo3
Acend
777
A1 Gaming League Season 11
20
15:50Baigta
Bo3
HYPERSPIRIT
Eternal Fire
A1 Gaming League Season 11
21
16:50Baigta
Bo3
Fingers Crossed
GenOne
A1 Gaming League Season 11
12
11:45Baigta
Bo3
Fingers Crossed
CSDIILIT
A1 Gaming League Season 11
02
14:25Baigta
Bo3
los kogutos
777
A1 Gaming League Season 11
20
16:30Baigta
Bo3
AaB Esport
Washington
A1 Gaming League Season 11
21
11:30Baigta
Bo3
Phantoms
STATE
A1 Gaming League Season 11
02
14:00Baigta
Bo3
Acend
BRUTE
A1 Gaming League Season 11
02
16:30Baigta
Bo3
Eternal Fire
MASONIC
A1 Gaming League Season 11
20
11:30Baigta
Bo3
STATE
AaB Esport
A1 Gaming League Season 11
02
14:35Baigta
Bo3
los kogutos
MASONIC
A1 Gaming League Season 11
12
16:30Techn. pralaimėjimas
Bo3
Acend
CSDIILIT
A1 Gaming League Season 11
20
14:30Baigta
Bo3
Team Nemesis
Acend
A1 Gaming League Season 11
02
16:55Baigta
Bo3
Oramond
Fingers Crossed
A1 Gaming League Season 11
21
14:00Baigta
Bo3
Sangal Esports
AaB Esport
A1 Gaming League Season 11
02
16:30Techn. pralaimėjimas
Bo3
Nemiga Gaming
Eternal Fire
A1 Gaming League Season 11
20
14:00Baigta
Bo3
ECSTATIC
MASONIC
A1 Gaming League Season 11
21
16:40Baigta
Bo3
KOLESIE
BRUTE
A1 Gaming League Season 11
20
14:00Baigta
Bo3
Favbet Team
HYPERSPIRIT
A1 Gaming League Season 11
12
16:30Techn. pralaimėjimas
Bo3
Bet-M 33
GenOne
A1 Gaming League Season 11
20
14:00Baigta
Bo3
ECSTATIC
HYPERSPIRIT
A1 Gaming League Season 11
20
16:30Baigta
Bo3
Acend
Oramond
A1 Gaming League Season 11
21
14:00Baigta
Bo3
Nemiga Gaming
KOLESIE
A1 Gaming League Season 11
21
18:00Baigta
Bo3
AaB Esport
Bet-M 33
A1 Gaming League Season 11
02
14:15Baigta
Bo3
Acend
Bet-M 33
A1 Gaming League Season 11
21
16:55Baigta
Bo3
ECSTATIC
Nemiga Gaming
A1 Gaming League Season 11
02
15:00Baigta
Bo3
Acend
Nemiga Gaming
A1 Gaming League Season 11
02

Komandos

Statistikos lyderiai

ŽaidėjasŽemėlapiaiReitingasADR
NBK- GenOne21.4586.1
misutaaa GenOne21.3891.2
Nami los kogutos41.3087.6
danistzz Sangal Esports21.2999.5
Buzz ECSTATIC71.2386.7
z1Nny Bet-M 3351.2388.7
Djoko GenOne21.2375.5
melty CSDIILIT21.2263.5
Woro2k Eternal Fire101.2189.4
Chucky GenOne21.2172.3

ADR ir KAST apskaičiuojame patys iš raundų duomenų. Reitingą apskaičiuojame patys iš raundų duomenų (1.0 formulė).